Partnerzy – Pet-Expo – Międzynarodowe Targi Zoologiczne B2B

Partnerzy

Rynek Zoologiczny - Partner branżowy


Rynek Zoologiczny to prestiżowy miesięcznik branży zoologicznej wydawany nieprzerwanie od 2008 roku. Marka Rynku Zoologicznego cieszy się dużym uznaniem oraz wysoką wartością. Od lat to niekwestionowany lider czytelnictwa w segmencie pism branży zoologicznej.

Rynek Zoologiczny to:
  • prezentacja nowości oraz trendów
  • specjalistyczne teksty pisane przez ekspertów w swoich dziedzinach
  • znany i najchętniej czytany miesięcznik polskiej branży zoologicznej
Rynek Zoologiczny to jednak coś więcej. To platforma wymiany myśli i poglądów w trakcie cyklicznych spotkań właścicieli i managerów firm z branży zoologicznej, które odbywają się w ramach Forum Branży Zoologicznej. To także cykliczne szkolenia dla właścicieli i managerów sklepów zoologicznych, które od 4 lat prowadzone są w ramach cyklu Akademia Rynku Zoologicznego. To również nowe media: www.rynekzoologiczny.pl i facebook.pl/rynekzoologiczny.

MoonFox - Partner technologiczny


Nasza nazwa, czyli „Księżycowy Lis”, ale też „Lis całkiem z Księżyca”, jest kwintesencją naszych pomysłów i intencji. W końcu to nie człowiek był pierwszy na Księżycu - to był LIS! Tak jak Lis, wyznaczamy i stawiamy pierwsze kroki tam, gdzie inni się boją lub trzymają sztampowych rozwiązań.

Oferta:
  • Advertisign
  • Brand Design
  • UX
  • Digital production
  • Fotografia produktowa
  • Fotografia okolicznościowa
  • Video

Pet Biznes - Support Intermedialny


PET BIZNES to portal internetowy adresowany do wszystkich podmiotów gospodarczych związanych z branżą zoologiczną. To miejsce gdzie praktycy i specjaliści z wielu dziedzin dzielą się swoją wiedzą, dostarczając niezbędnych informacji i praktycznych porad, jak być konkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku zoologicznym.

PET BIZNES to również telewizja internetowa. PET BIZNES TV to kanał edukacyjno - informacyjny, najszybsze narzędzie informacyjne w obszarze rynku zoologicznego, Za jego pośrednictwem, w krótkim czasie zapoznasz dystrybutorów, właścicieli sklepów zoologicznych, salonów groomerskich oraz lekarzy weterynarii ze swoim produktem. PET BIZNES to jeden z trzech podmiotów tworzących Zintegrowaną Platformę Komunikacji zajmująca się projektowaniem opakowań, analizą rynku, przygotowaniem spójnych strategii i kreatywnych koncepcji produktowo- reklamowych sprofilowanych pod kontem rynku zoologicznego. To idealne miejsce do prowadzenia działań informacyjnych, reklamowych oraz wizerunkowo-promocyjnych, na płaszczyźnie producent - produkt - odbiorca.

Magazyn Dog & Sport - Partner medialny


O magazynie
Z Dog&Sport dowiesz się wszystkiego o swoim czworonożnym przyjacielu.
Czy wiesz, jaka karma jest najlepsza dla Twojego psa? Jak dobrać sposób żywienia do wieku i aktywności? Czym suplementować? Czy wiesz jak szkolić i bawić się z psem? Interesuje cię psia dietetyka, behawioryzm a może najnowsze trendy na rynku zoologicznym? Bądź na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi sposobami dbania o swojego pupila.

Poczuj radość poznawania i próbowania psich sportów z czasopismem Dog&Sport! Dopiero zaczynasz sportową przygodę a może trenujesz już kilka lat? U nas przeczytasz zarówno o pierwszych krokach w o-rally, agility czy flyballu jak i dowiesz się jak dbać o zdrowie i kondycję trenującego psiego zawodnika. Sporty kynologiczne nie będą miały przed tobą tajemnic. Poznasz najnowsze trendy w szkoleniu psów sportowych. Przeczytasz wywiady z najlepszymi zawodnikami, sportowcami i trenerami.

Nie ważne czy będzie to rzucanie dysków, dogtrekking, obedience, pasterstwo, canicross czy psie zaprzęgi – spędzaj wolny czas aktywnie razem ze swoim psem i czasopismem Dog&Sport.

Autorzy tekstów i artykułów to doświadczenie trenerzy i zawodnicy, szkoleniowcy, dietetycy i lekarze weterynarii. To osoby posiadające rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat zdrowia, diety, zachowania czy sportów kynologicznych - co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny naszego czasopisma.

Magazyn Trzy Koty- Partner medialny


O magazynie
Pierwszy w Polsce, nowoczesny magazyn popularyzujące rzetelną wiedzę o zdrowiu, zachowaniu, żywieniu, pielęgnacji i życiu pod jednym dachem z kocim przyjacielem. Autorzy artykułów do doświadczeni behawioryści, hodowcy, weterynarze, blogerzy i pasjonaci, posiadający rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat codziennego życia z kotami, dbałości o ich zdrowie i prawidłowy rozwój. Nie zabraknie również wywiadów z gwiazdami czy recenzji produktów - oczywiście kot zawsze występuje w nich w roli głównej!
REJESTRACJA ONLINE